top of page

KAM DÁL?

Beauty Body Lotion 1l

Kompenzuje vysušení pokožky a zajišťuje perfektní hydrataci. Díky komplexu hydratačních a regeneračních přísad dodává pleti jemnost a pružnost. Bambucké máslo vyživuje pleť a obnovuje hydrolipidový film, Extrakt z řasy Laminaria, minerály a mořské stopové prvky včetně sodíku, draslíku a hořčíku pleť remineralizují.

Please reload

HYDRATACE

Tělový zábal se třemi druhy čaje 3 kg

Synergie tří čínských čajů (bílý, zelený a černý), bohatých na antioxidační třísloviny, zastavuje stárnutí kůže. Aktivní látka z červené řasy Chondrus Crispus, Oligosource, zajišťuje hydrataci a zklidnění pleti. Oligosource je tvořena z polysacharidů (70%) a oligosacharidů (30%). Polysacharidy tvoří film na povrchu kůže a zpomalují ztráty vody. Oligosacharidy zvláčňují pokožku.

Please reload

ZÁBAL

Masážní svíčka se zeleným čajem 240g

Dekorativní, voňavá a s výbornou konzistencí pro masáž. Po zapálení se svíčka promění v teplý krémový masážní olej.  Jedinečná svíčka je vyrobena ze 100% přírodního vosku (bez parafínu!) s nízkou teplotu tání. Vynikající kosmetické vlastnosti včelího vosku a sojového rostlinného oleje zaručují hloubkovou hydrataci a dlouhodobou skluznost pro perfektní masáž.

Vosk neobsahuje barvivo, hoří až 55 hodin. Vydrží hořet o 50% déle, než vosk na parafinové bázi.

Please reload

MASÁŽ

PEELING

Tělový peelingový gel se třemi druhy čaje 500 ml

Synergie tří čajů (bílý, zelený a černý), bohatých na antioxidační třísloviny, zastavuje stárnutí kůže. Krystaly mořské soli jemně odstraňují odumřelé kožní buňky a energizují pleť. Aktivují buněčnou obnovu. Polysacharidy mořských řas zajišťují optimální hydrataci.

Please reload

PROFESIONÁLNÍ PÉČE

Vytvarujte si postavu s Rituálem se třemi druhy čajů. Toto ošetření je speciálně vytvořeno, aby bojovalo proti ochabování pleti, celulitidě a stárnutí pokožky. Pokožka bude zpevněná a jemná, díky synergii ingrediencí z mořských řas a bylin.

Podrobný postup ošetření získáte na našich školeních nebo si o něj napište na info@oligodermie.cz.

SÉRUM

Algosérum se zeleným čajem 500 ml

Zelený čaj obsahuje kofein, theofylin a theobromin, který je známý pro svou zeštíhlující schopnost. Pozitivně přispívá ke schopnosti zahřívání tkání, což nastartuje spalování tuků bez ztráty svaloviny. Algosérum také obsahuje dva výtažky z hnědých řas. Japonská řasa Wakame stimuluje mikrocirkulaci v kůži. Laminaria digitata je bohatá na jód, který je nezbytný pro správnou funkci štítné žlázy. Stimuluje metabolismus, brání hromadění cholesterolu a reguluje tělesnou hmotnost.

Please reload

JAPONSKÝ ČAJOVÝ OBŘAD

sur la route de sencha

bottom of page