Pod záštitou Oligodermie jsme založili speciální klub pro kosmetičky -  Le Club des Professionnels. Získáte zde přístup k výhradně profesionálním kosmetickým řadám a spoustu dalších bonusů. 

 

Nabízíme nejen kompletní kosmetiku pro ošetření všech typů pleti, ale i depilační materiál, kosmetický nábytek, osušky, ručníky a další "drobnosti", bez kterých se při práci v salonu neobejdete.

VSTUPTE DO KLUBU PROFESIONÁLŮ

PROFESIONÁLNÍ ŠKOLENÍ

REDUKCE PIGMENTOVÝCH SKVRN

Jak pigmentové skvrny vznikají a jak jim předcházet. Revoluční depigmentační ošetření Actiwhite®, které omezují tvorbu pigmentových skvrn v místě kde vznikají.  

Délka kurzu: 5 hodin

ÚVODNÍ ŠKOLENÍ 

Představíme Vám francouzskou kosmetiku Oligodermii, produktové řady, masky... Vše si můžete vyzkoušet z role kosmetičky i pocítit na vlastní pleti.

Délka kurzu: 5 hodin

Cena: zdarma

OŠETŘENÍ CITLIVÉ PLETI + LYMFATICKÁ MASÁŽ OBLIČEJE

Ošetření citlivé pleti bez podráždění. Jak správně provádět lymfatickou masáž obličeje, krku a dekoltu. Rozmazlujte své klientky.

Délka kurzu: 5 hodin

SKRYTÁ HROZBA DEHYDRATOVANÁ PLEŤ

Pravda a mýty o kyselině hyaluronové. Proč rozlišujeme přípravky na dehydratovanou a suchou pleť. Naučíme se diagnostiku pleti pomocí analyzátorů. 

Délka kurzu: 5 hodin

ANTI AGEING + OBLÍBENÁ LIFTINGOVÁ MASÁŽ

Od prevence až po ošetření nejnáročnějších klientek se zralou pletí. Představíme Vám biocelulózové masky a další "vychytávky". Naučíte populární liftingovou masáž.

Délka kurzu: 5 hodin

OŠETŘENÍ PROBLEMATICKÉ PLETI

V KAŽDÉM VĚKU

Jak si poradit s různými typy akné a předcházet jeho vzniku. Kompletní informace nejen o kosmetické péči, ale i celkové životním stylu.

Délka kurzu: 5 hodin

OŠETŘENÍ OČNÍHO OKOLÍ

Naučte se mikromasáž očního okolí a vyzkoušejte různé typy očních masek - alginátová, biocelulozová, kolagenová... Ošetření zaměříme na prevenci stárnutí pleti, zmírnění otoků a vrásek. Vyzkoušíte si přístroje na oční okolí. 

Délka kurzu: 5 hodin

SKIN SCOUTING

DIAGNOSTIKA PLETI

Naučte se jedinečný systém diagnostiky pleti – Skin Scouting.  Povzneste své kosmetické řemeslo na novou úroveň. Staňte se opravdovým profesionálem mezi kosmetičkami.  

Délka kurzu: 5 hodin

TĚLOVÉ RITUÁLY OLIGOSPA 

 ©2016  Oligodermie CZ