top of page

KAM DÁL?

Stimulační mrazivé tonikum 1l

Obnovuje komfort a lehkost unavených nohou. Snižuje pocit tepla. Mentol intenzivně osvěžuje, zmírňuje otoky.  Synergie mořské vody,  výtažku z mořské řasy Laminaria,  koňského kaštanu a listnatce pichlavého revitalizují a remineralizují pleť. Silice šalvěje a rozmarýnu zpevňují, zeštíhlují a chladí pleť. působí příznivě na otoky. Tonikum se aplikuje na speciální bandáž. Produkt by neměl být používán neředěný.

Please reload

ZÁBAL

PŘÍPRAVA PLETI - MASÁŽ

Icy Mousse 60g

Stačí poprášit vodu v misce a sledovat, jak se směs změní v nekonečné množství mrazivé pěny. 

Rakytníkový olej zlepšuje mikrocirkulaci, podporuje výživu a zvláčňuje pokožku. Obnovuje lipidovou a acidobazickou rovnováhu. Zabraňuje předčasnému stárnutí. Účinně a rychle regeneruje pokožku. Má baktericidní, protizánětlivé a antiseptické účinky. 

Kyselina hyaluronová zajišťuje perfektní hydrataci.

Extrakt z chaluhy Durvillea Antarktica - polární řasa - obsahuje rekordní množství kyseliny alginové a různých molekul cukru, které jsou odolné vůči chladu. To má výjimečné vlhkost zadržující vlastnosti. Silný antioxidant. 

Extrakt z hnědé řasy Sargassum muticum remineralizuje a vyživuje pleť. Odstraňuje odumřelé kožní buňky. Má imunoprotektivní a regenerační účinek, posiluje přirozené ochranné vlastnosti kůže. Snižuje a eliminuje symptomy podráždění pokožky (pálení, zarudnutí, otok, suchost). 

Slunečnicový olej hydratuje, zklidňuje, regeneruje, vyhlazuje a čistí pleť. 

Extrakt z rozmarýnu stimuluje mikrocirkulaci a regeneraci. Čistí a tonizuje pokožku, pomáhá zmenšit póry. Má omlazující účinek. 

Please reload

PROFESIONÁLNÍ PÉČE

Chladivě jemný rituál, který zklidňuje pokožku a zeštíhluje. Ošetření aktivuje lymfatický oběh, ulevuje od otoků a pocitu těžkých nohou. Masáž revitalizuje a zklidňuje pokožku a díky zábalu, který je bohatý na rakytníkový olej a vitamin E, dochází k detoxikaci těla.

Podrobný postup ošetření získáte na našich školeních nebo si o něj napište na info@oligodermie.cz.

CESTA MRAZIVOU ANTARKTIDOU

sur la route de l'extreme arctique

bottom of page