top of page

Intenzivní chvíle relaxace se sladkou vůní Karibských ostrovů. Hloubkově hydratuje, osvěžuje a zjemňuje pokožku celého těla.

Podrobný postup ošetření získáte na našich školeních nebo si o něj napište na info@oligodermie.cz.

PROFESIONÁLNÍ PÉČE

Kokosový peeling tělový 1 kg

Připraven k použití. Kombinace kokosové kůry a dužiny, kůry liči a mořské soli zajišťují intenzivní a přesto šetrnou exfoliaci. Olej z hroznových semen pleť vyživuje a zklidňuje. Zanechává jemnou kokosovou vůni. Je ideální pro přípravu pleti před vyživujícím ošetřením.

Please reload

PEELING

MASÁŽ

Masážní svíčka Piňa Colada 240g

Dekorativní, voňavá a s výbornou konzistencí pro masáž. Po zapálení se svíčka promění v teplý krémový masážní olej.  Jedinečná svíčka je vyrobena ze 100% přírodního vosku (bez parafínu!) s nízkou teplotu tání. Vynikající kosmetické vlastnosti včelího vosku a sojového rostlinného oleje zaručují hloubkovou hydrataci a dlouhodobou skluznost pro perfektní masáž.

Vosk neobsahuje barvivo, hoří až 55 hodin. Vydrží hořet o 50% déle, než vosk na parafinové bázi.

Please reload

ZÁBAL

Tělový zábal s kokosem 4 kg

Ideální pro luxusní relaxační ošetření, snadná aplikace. Intenzivní kokosová vůně Vás přenese na karibské ostrovy. Zábal obsahuje kokosový prášek a dužinu. Prášek je bohatý na stopové prvky a minerály. Dužina vyhlazuje, vyživuje a uvolňuje pokožku.

Please reload

HYDRATACE

Beauty Body Lotion 1l

Kompenzuje vysušení pokožky a zajišťuje perfektní hydrataci. Díky komplexu hydratačních a regeneračních přísad dodává pleti jemnost a pružnost. Bambucké máslo vyživuje pleť a obnovuje hydrolipidový film, Extrakt z řasy Laminaria, minerály a mořské stopové prvky včetně sodíku, draslíku a hořčíku pleť remineralizují.

Please reload

KAM DÁL?

CESTA KARIBIKEM

sur la route des caraibes

bottom of page