top of page

SUCHÁ PLEŤ

kosmetika

PROFESIONÁLNÍ PÉČE 

Vyživující emulze 100 ml

Emulze pro denní péči pleť chrání a zároveň viditelně snižuje výskyt vrásek. Výživu zajišťuje

esenciální olej z hroznových jader, který je bohatý na kyselinu linolovou a změkčuje pleť. Olej z Babassu obsahuje rostlinné steroly a vitamin E, známé pro své antioxidační, regenerační a hydratační vlastnosti. Syntézu kolagenových a elastinových vláken stimuluje regenerační komplex z červených a modrých řas Algae-Repair ® (5%). Spolu s extraktem z Artemia Salina dodává pleti energii a chrání kožní buňky.

Please reload

Hydratace je základ péče o každý typ pleti, dvakrát to platí u pleti suché. Šupinky odumřelé kůže je třeba odstranit jemným a šetrným peelingem a poté dodat pleti důležité živiny a hydratující látky. 

Díky podrobné analýze Skin Scouting Vaše kosmetička může zjistit, že stav Vaší pleti na různých částech obličeje, krku a dekoltu odpovídá jiným typům pleti a zvolí kombinované ošetření pro Vás na míru. 

Nejlepších výsledků dosáhnete při kombinaci domácí a profesionální péče od jedné firmy. Přípravky vyrábíme tak, aby se navzájem doplňovaly a podporovaly. Při kombinaci s produkty jiných firem Vám naše kosmetička nemůže zaručit optimální výsledky. Seznam doporučených produktů na našich stránkách je pouze orientační. Při výběru je důležitá konzultace s profesionálem.

Systém profesionální péče Oligodermie a její řada Le Club des Professionnels nabízí více než 250 profesionálních produktů, například 32 různých masek. Zde uvádíme pouze návrh ošetření, které kosmetička vždy skládá individuálně na míru.

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ

ODLÍČENÍ A ČIŠTĚNÍ

Čisticí mléko s Aloe Vera 1000ml

Důkladně odstraní make-up a nečistoty. Vhodné pro suchou a zralou pleť. Díky výtažku z Aloe Vera mléko pleť zklidňuje a regeneruje už při čištění.

Čisticí tonikum s Aloe Vera 1000ml

Dočišťuje pleť od nečistot rozpustných ve vodě. Vyrovnává Ph pokožky. Díky výtažku z Aloe Vera tonikum pleť zklidňuje a regeneruje už při čištění.

Vitamínový peeling s kiwi a mangem 250 ml

Gelová textura pleťového peelingu ze zrníček kiwi zaručuje jemnou exfoliaci pokožky. Obsahuje výtažky z kiwi, manga a ananasu. Regeneruje, hydratuje a detoxikuje.​

Peelingový gel s ovocnými kyselinami 250 ml

Šetrně odstraňuje vrchní vrstvu odumřelých buněk. Komplex kyseliny salicylové a ovocných kyselin dočasně rozruší soudržnost kožní bariéry a tím usnadní další exfoliaci.  Kyselina mléčná zajišťuje hydrataci pleti a zjemňuje ji.​ Ideální použít jako změkčovadlo před čištěním ultrazvukovou špachtlí.

Peelingová pěna s výtažky z bambusu sáček 10 g

Efektivně odstraňuje odumřelé kožní buňky, zjemňuje a rozjasňuje pleť. Prášek obsahuje mikro-brusné částice bambusu Tabashir, rostliny velmi bohaté na křemík, které zajišťují jemnou exfoliaci pleti.  Olejová fáze (kokosový olej a olej z hroznových jader) poskytuje pleti potřebnou výživu. Po smíchání s vodou se změní v jemnou pěnu se šetrnou brusnou složkou.

Specific cleanser 500 ml

Profesionální čisticí přípravek pro dočištění masážního přípravku nebo na vyčištěnou pleť před aplikací dalších produktů. Dočasně rozruší kožní bariéru a zcela odstraní přebytečný maz, což umožní efektivní průnik účinných látek z masek a sér.

Please reload

SÉRUM

Sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml

Kyselina hyaluronová je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty, v pokožce je jí až 55%. Váže na sebe molekuly vody a je nezbytná pro hydrataci pleti. Sérum obnovuje vitalitu pleti.

Please reload

MASKA

Gelová maska s kyselinou hyaluronovou 200 ml

Skutečná lázeň svěžesti pro Vaši pleť. Kyselina hyaluronová a rostlinný glycerin jsou nezbytné složky pro hydrataci hlubokých vrstev pokožky. Extrakt z bavlny - panthenol (Provitamin B5) pleť zklidňuje a zjemňuje.

Shaker mask® s kyselinou hyaluronovou 25 g

Určená pro suchou nebo dehydrovanou pleť, zjemňuje a osvěžuje vysušenou kůži. Kyselina hyaluronová je jednou z hlavních složek pokožky, pomáhá zachovat dostatečnou hydrataci. Alginát obsažený v masce pleť vyživuje.

Shaker Mask® s výtažkem z brusinek 50 g

Pleť po aplikaci masky bude vyživená a rozjasněná. Extrakt z brusinek je bohatý na výživné omega 3 a 6 esenciální mastné kyseliny. Dále obsahuje tokotrienoly (složka vitamínu E), které působí proti volným radikálům.

Maska s kyselinou hyaluronovou 1 ks

Plátno z biocelulózy je napuštěno roztokem účinných látek. Je okamžitě připraveno k použití.

Přilne k pleti jako druhá kůže.Tvoří ochrannou membránu. Změkčuje a obnovuje pružnost pleti.

Díky kombinaci Aloe Vera, kyseliny hyaluronové a kolagenu maska pleť vyživuje, hydratuje a zklidňuje.

Please reload

MASÁŽ

Masážní krém 250 ml

Specifické složení zajišťuje kompletní péči o pleť během masáže a zároveň má ideální skluznost. 

Má hydratační, zklidňující a vyživující efekt. Kůže je po masáži vláčná a pružná. Extrakt z měsíčku lékařského a lípy jsou známé pro své protizánětlivé účinky. 

Do masážního krému je možné přimíchat séra a zvýšit tak účinnost masáže i samotných sér.

Please reload

ZÁVĚREČNÝ KRÉM

bottom of page