©2016  Oligodermie CZ 

SUCHÁ PLEŤ

kosmetika

Vyživující emulze 100 ml

Emulze pro denní péči pleť chrání a zároveň viditelně snižuje výskyt vrásek. Výživu zajišťuje

esenciální olej z hroznových jader, který je bohatý na kyselinu linolovou a změkčuje pleť. Olej z Babassu obsahuje rostlinné steroly a vitamin E, známé pro své antioxidační, regenerační a hydratační vlastnosti. Syntézu kolagenových a elastinových vláken stimuluje regenerační komplex z červených a modrých řas Algae-Repair ® (5%). Spolu s extraktem z Artemia Salina dodává pleti energii a chrání kožní buňky.

Please reload

Hydratace je základ péče o každý typ pleti, dvakrát to platí u pleti suché. Šupinky odumřelé kůže je třeba odstranit jemným a šetrným peelingem a poté dodat pleti důležité živiny a hydratující látky. 

Díky podrobné analýze Skin Scouting Vaše kosmetička může zjistit, že stav Vaší pleti na různých částech obličeje, krku a dekoltu odpovídá jiným typům pleti a zvolí kombinované ošetření pro Vás na míru. 

Nejlepších výsledků dosáhnete při kombinaci domácí a profesionální péče od jedné firmy. Přípravky vyrábíme tak, aby se navzájem doplňovaly a podporovaly. Při kombinaci s produkty jiných firem Vám naše kosmetička nemůže zaručit optimální výsledky. Seznam doporučených produktů na našich stránkách je pouze orientační. Při výběru je důležitá konzultace s profesionálem.

Systém profesionální péče Oligodermie a její řada Le Club des Professionnels nabízí více než 250 profesionálních produktů, například 32 různých masek. Zde uvádíme pouze návrh ošetření, které kosmetička vždy skládá individuálně na míru.

Čisticí mléko s Aloe Vera 1000ml

Důkladně odstraní make-up a nečistoty. Vhodné pro suchou a zralou pleť. Díky výtažku z Aloe Vera mléko pleť zklidňuje a regeneruje už při čištění.

Čisticí tonikum s Aloe Vera 1000ml

Dočišťuje pleť od nečistot rozpustných ve vodě. Vyrovnává Ph pokožky. Díky výtažku z Aloe Vera tonikum pleť zklidňuje a regeneruje už při čištění.

Vitamínový peeling s kiwi a mangem 250 ml

Gelová textura pleťového peelingu ze zrníček kiwi zaručuje jemnou exfoliaci pokožky. Obsahuje výtažky z kiwi, manga a ananasu. Regeneruje, hydratuje a detoxikuje.​

Peelingový gel s ovocnými kyselinami 250 ml

Šetrně odstraňuje vrchní vrstvu odumřelých buněk. Komplex kyseliny salicylové a ovocných kyselin dočasně rozruší soudržnost kožní bariéry a tím usnadní další exfoliaci.  Kyselina mléčná zajišťuje hydrataci pleti a zjemňuje ji.​ Ideální použít jako změkčovadlo před čištěním ultrazvukovou špachtlí.

Peelingová pěna s výtažky z bambusu sáček 10 g

Efektivně odstraňuje odumřelé kožní buňky, zjemňuje a rozjasňuje pleť. Prášek obsahuje mikro-brusné částice bambusu Tabashir, rostliny velmi bohaté na křemík, které zajišťují jemnou exfoliaci pleti.  Olejová fáze (kokosový olej a olej z hroznových jader) poskytuje pleti potřebnou výživu. Po smíchání s vodou se změní v jemnou pěnu se šetrnou brusnou složkou.

Specific cleanser 500 ml

Profesionální čisticí přípravek pro dočištění masážního přípravku nebo na vyčištěnou pleť před aplikací dalších produktů. Dočasně rozruší kožní bariéru a zcela odstraní přebytečný maz, což umožní efektivní průnik účinných látek z masek a sér.

Please reload

Sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml

Kyselina hyaluronová je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty, v pokožce je jí až 55%. Váže na sebe molekuly vody a je nezbytná pro hydrataci pleti. Sérum obnovuje vitalitu pleti.

Please reload

Gelová maska s kyselinou hyaluronovou 200 ml

Skutečná lázeň svěžesti pro Vaši pleť. Kyselina hyaluronová a rostlinný glycerin jsou nezbytné složky pro hydrataci hlubokých vrstev pokožky. Extrakt z bavlny - panthenol (Provitamin B5) pleť zklidňuje a zjemňuje.

Shaker mask® s kyselinou hyaluronovou 25 g

Určená pro suchou nebo dehydrovanou pleť, zjemňuje a osvěžuje vysušenou kůži. Kyselina hyaluronová je jednou z hlavních složek pokožky, pomáhá zachovat dostatečnou hydrataci. Alginát obsažený v masce pleť vyživuje.

Shaker Mask® s výtažkem z brusinek 50 g

Pleť po aplikaci masky bude vyživená a rozjasněná. Extrakt z brusinek je bohatý na výživné omega 3 a 6 esenciální mastné kyseliny. Dále obsahuje tokotrienoly (složka vitamínu E), které působí proti volným radikálům.

Maska s kyselinou hyaluronovou 1 ks

Plátno z biocelulózy je napuštěno roztokem účinných látek. Je okamžitě připraveno k použití.

Přilne k pleti jako druhá kůže.Tvoří ochrannou membránu. Změkčuje a obnovuje pružnost pleti.

Díky kombinaci Aloe Vera, kyseliny hyaluronové a kolagenu maska pleť vyživuje, hydratuje a zklidňuje.

Please reload

Masážní krém 250 ml

Specifické složení zajišťuje kompletní péči o pleť během masáže a zároveň má ideální skluznost. 

Má hydratační, zklidňující a vyživující efekt. Kůže je po masáži vláčná a pružná. Extrakt z měsíčku lékařského a lípy jsou známé pro své protizánětlivé účinky. 

Do masážního krému je možné přimíchat séra a zvýšit tak účinnost masáže i samotných sér.

Please reload