top of page

Pigmentové skvrny vznikají nejčastěji z nadměrného slunění či věkem. Odstranit již vzniklé pigmentové skvrny je vždy dlouhodobější proces. Ihned po ošetření bude Vaše pleť rozjasněná, některé skvrny se mohou "rozpadat", což je cesta ke sjednocení odstínu pleti. Zaměřujeme se také na prevenci vzniku dalších pigmentových skvrn.

Díky podrobné analýze Skin Scouting Vaše kosmetička může zjistit, že stav Vaší pleti na různých částech obličeje, krku a dekoltu odpovídá jiným typům pleti a zvolí kombinované ošetření pro Vás na míru. 

Nejlepších výsledků dosáhnete při kombinaci domácí a profesionální péče od jedné firmy. Přípravky vyrábíme tak, aby se navzájem doplňovaly a podporovaly. Při kombinaci s produkty jiných firem Vám naše kosmetička nemůže zaručit optimální výsledky. Seznam doporučených produktů na našich stránkách je pouze orientační. Při výběru je důležitá konzultace s profesionálem.

Systém profesionální péče Oligodermie a její řada Le Club des Professionnels nabízí více než 250 profesionálních produktů, například 32 různých masek. Zde uvádíme pouze návrh ošetření, které kosmetička vždy skládá individuálně na míru.

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ

PIGMENTOVÉ

skvrny

PROFESIONÁLNÍ PÉČE 

Actiwhite® rozjasňující krém 250 ml

Zesvětluje tmavé skvrny a rozjasňuje pleť. Využívá technologii Actiwhite®, která omezuje syntézu tyrosinasy, enzymu zodpovědného za tvorbu melaninu. Složka Phylderm® Vegetal C2 zlepšuje okysličení epidermálních buněk, zvyšuje jejich energetický potenciál a stimuluje buněčnou obnovu. Hydrataci zajišťují kyselina hyaluronová, trehalóza rostlinného původu a glycerin. Nejlepších výsledků dosáhnete při aplikaci pod Termální masku.

Please reload

ZÁVĚREČNÝ KRÉM

Masážní krém 250 ml

Specifické složení zajišťuje kompletní péči o pleť během masáže a zároveň má ideální skluznost. 

Má hydratační, zklidňující a vyživující efekt. Kůže je po masáži vláčná a pružná. Extrakt z měsíčku lékařského a lípy jsou známé pro své protizánětlivé účinky. 

Do masážního krému je možné přimíchat séra a zvýšit tak účinnost masáže i samotných sér.

Please reload

MASÁŽ

Kolagenová maska na pigmentové skvrny 1 ks

Extrakt z kořene lékořice a hroznových jader chrání pleť proti volným radikálům a působí jako antioxidant. Alpha-Arbutin zpomaluje syntézu melaninu a tím pomáhá zesvětlení. Kyselina citronová vyhlazuje a vyrovnává pleť. 

Shaker mask® rozjasňující 50 g

Extrakt z mořských korýšů hloubkově hydratuje pleť a dodává jí potřebné minerály. Mrkvový extrakt díky obsahu beta-karotenu pleť okamžitě rozjasňuje.

Termální maska 150 g

Maska se po smíchání s vodou změní ve hmotu, která na pleti vytváří příjemné teplo. Otevírá póry a urychluje vstřebávání účinných látek z nanesených krémů, sér a masek do hloubky pokožky. Nezbytná součást při ošetření pigmentových skvrn.

Please reload

MASKA

SÉRUM

Depigmentační sérum 30 ml

Zesvětlující účinek je založen na synergii tří rostlinných extraktů (Scutellarie = šišák, morušovník bílý a medvědice lékařská), které regulují syntézu tyrosinasy, enzymu zodpovědného za tvorbu melaninu. Mimosa tenuiflora (citlivka stydlivá) pleť regeneruje a výtažek z lékořice zvláčňuje.

Please reload

Čisticí mléko s výtažkem z bavlny 1000 ml

Důkladně odstraní make-up a nečistoty. Výtažek z bavlny je zdrojem nenasycených mastných kyselin a minerálních látek jako fosfor, vápník nebo magnezium. Urychluje regeneraci pokožky,zklidňuje podráždění a snižuje dráždivost kůže.

Čisticí tonikum s vilínem - Hamamelis 1000 ml

Dočišťuje pleť od nečistot rozpustných ve vodě. Vyrovnává Ph pokožky. Výtažek z vilínu má tonizující, stahující a protizánětlivý účinek, zvyšuje odolnost kapilár. 

Čisticí gel 200 ml

Perfektně rozpouští make-up a nečistoty. Extrakt ze stromu Boswellia Serrata (kadidlovník) pleť zklidňuje, zjemňuje a má protizánětlivé účinky. Gel opláchněte vlažnou vodou.

Vitamínový peeling s kiwi a mangem 250 ml

Gelová textura pleťového peelingu ze zrníček kiwi zaručuje jemnou exfoliaci pokožky. Obsahuje výtažky z kiwi, manga a ananasu. Regeneruje, hydratuje a detoxikuje.​

Specific cleanser 500 ml

Profesionální čisticí přípravek pro dočištění masážního přípravku nebo na vyčištěnou pleť před aplikací dalších produktů. Dočasně rozruší kožní bariéru a zcela odstraní přebytečný maz, což umožní efektivní průnik účinných látek z masek a sér.

Please reload

ODLÍČENÍ A ČIŠTĚNÍ

bottom of page