top of page

OŠETŘENÍ

očního okolí

PROFESIONÁLNÍ PÉČE 

Šetrný odličovač očního okolí 200 ml

Dvoufázový odličovač očního okolí šetrně odstraní všechen make-up z delikátní oblasti kolem očí. Je vhodný i pro voděodolné řasenky. Výtažek z broskve pleť zklidňuje, extrakt z chrpových květů zjemňuje a regeneruje. Obsahuje vitamíny B, C a E.

Odličovač očního okolí 500 ml

Jemně, ale účinně odličuje oblast očního okolí bez olejových složek. Extrakt z chrpy pleť zklidňuje. Není vhodný pro voděodolné řasenky.

Please reload

KAM DÁL?

ODLÍČENÍ A ČIŠTĚNÍ

Biocelulózová maska na oční okolí 1 pár

Okamžitě připravena k použití. Struktura z jemných vláken dokonale přilne k očnímu okolí a

vytváří ochrannou membránu, která umožňuje rovnoměrné rozptýlení účinných látek. Působí

jako druhá kůže. Pleť znovu získá svou jemnost. Oligosacharidy zachovávají svěžest a omlazují pleť. Extrakt z vilínu (hamamelis) je bohatý na flavonoidy a třísloviny, má relaxační účinky. Fucogel 1.5P zjemňuje a změkčuje pleť.

Osvěžující maska na oční okolí 1 pár

2 pláty netkané textilie speciálně tvarované pro oční okolí, doslova přeplněné účinnými látkami. Okamžitě připravené k použití. Extrakt z Gingko biloby, extrakt z červené řasy Mastocarpus a extrakt ze zelené řasy Spirulina pleť stimulují a zároveň chrání. Hydrataci zajišťují vitamín F a gylcerin rostlinného původu. Vitamín E působí proti volným radikálům, vitamín A pomáhá při redukci vrásek. Allantoin pleť zklidňuje a změkčuje​.

Kolagenová maska mini-pláty 6 párů

Vyhlazuje „kohoutí stopy“. Přirozený nerozpustný kolagen působí proti vráskám i na delikátní oblasti očního okolí. Masku lze využít i kolem úst.

Alginátová maska na oční okolí 10 g

Rýžový extrakt a extrakt z hnědé řasy mají drenážní a zklidňující účinek, extrakt z mořského kolagenu regeneruje a zlepšuje pružnost pokožky. Esenciální olej z růže pleť zpevňuje, stimuluje buněčnou obnovu a přispívá k hydrataci očního okolí. Alginát zaručuje účinné vstřebání všech látek do pleti a snadnou manipulaci.

Please reload

MASKA

MASÁŽ / ZÁVĚREČNÝ KRÉM

Konturovací oční balzám 100 ml

Arganový olej a bambucké máslo zjemňují a vyživují citlivou oblast kolem očí. Spolu s extraktem ze zeleného čaje působí jako antioxidant a ochraňují pleť vůči vnějším vlivům. Extrakt z vilínu pleť zklidňuje a uvolňuje a přírodní ovesné cukry zajišťují zjemnění vrásek v koutcích očí. Známky únavy mizí a oči jsou jasnější.

Please reload

bottom of page