top of page

NORMÁLNÍ/UNAVENÁ

pleť

PROFESIONÁLNÍ PÉČE 

KAM DÁL?

ODLÍČENÍ A ČIŠTĚNÍ

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ

Dobře hydratovaná, nejčastěji mladá pleť je ideálem krásy. Aby taková zůstala, je třeba dbát o dostatečnou hydrataci, chránit ji před sluncem a vnějšími vlivy. V období stresu včas doplňujeme vitamíny a minerální látky nejen potravou, ale i při kosmetické péči.

Díky podrobné analýze Skin Scouting Vaše kosmetička může zjistit, že stav Vaší pleti na různých částech obličeje, krku a dekoltu odpovídá jiným typům pleti a zvolí kombinované ošetření pro Vás na míru. 

Nejlepších výsledků dosáhnete při kombinaci domácí a profesionální péče od jedné firmy. Přípravky vyrábíme tak, aby se navzájem doplňovaly a podporovaly. Při kombinaci s produkty jiných firem Vám naše kosmetička nemůže zaručit optimální výsledky. Seznam doporučených produktů na našich stránkách je pouze orientační. Při výběru je důležitá konzultace s profesionálem.

Systém profesionální péče Oligodermie a její řada Le Club des Professionnels nabízí více než 250 profesionálních produktů, například 32 různých masek. Zde uvádíme pouze návrh ošetření, které kosmetička vždy skládá individuálně na míru.

Čisticí mléko s výtažkem z bavlny 1000 ml

Důkladně odstraní make-up a nečistoty. Výtažek z bavlny je zdrojem nenasycených mastných kyselin a minerálních látek jako fosfor, vápník nebo magnezium. Urychluje regeneraci pokožky,zklidňuje podráždění a snižuje dráždivost kůže.

Čisticí tonikum s vilínem - Hamamelis 1000 ml

Dočišťuje pleť od nečistot rozpustných ve vodě. Vyrovnává Ph pokožky. Výtažek z vilínu má tonizující, stahující a protizánětlivý účinek, zvyšuje odolnost kapilár. 

Čisticí gel 200 ml

Perfektně rozpouští make-up a nečistoty. Extrakt ze stromu Boswellia Serrata (kadidlovník) pleť zklidňuje, zjemňuje a má protizánětlivé účinky. Gel opláchněte vlažnou vodou.

Vitamínový peeling s kiwi a mangem 250 ml

Gelová textura pleťového peelingu ze zrníček kiwi zaručuje jemnou exfoliaci pokožky. Obsahuje výtažky z kiwi, manga a ananasu. Regeneruje, hydratuje a detoxikuje.​

Specific cleanser 500 ml

Profesionální čisticí přípravek pro dočištění masážního přípravku nebo na vyčištěnou pleť před aplikací dalších produktů. Dočasně rozruší kožní bariéru a zcela odstraní přebytečný maz, což umožní efektivní průnik účinných látek z masek a sér.

Please reload

Kolagenové sérum 30 ml

Sérum s mořským kolagenem pomáhá obnovit  optimální hladinu hydratace a znatelně přispívá ke zlepšení pružnosti a pevnosti kůže.

Please reload

SÉRUM

MASKA

Shaker mask® čokoláda 15 g

Krémová čokoládová pěna pleť hýčká a zklidňuje. Kakaový extrakt uvolňuje tělo i ducha. Budete mít chuť masku ochutnat.

Vyživující maska 250 ml

Avokádový a olivový olej pleť vyživují a ochraňují. Olej z pšeničných klíčků pokožku vyživuje a zklidňuje, je bohatý na esenciální mastné kyseliny omega6. Aktivní složka Osmocéalgue ® (extrakt z hnědé řasy) a aloe vera zajišťují hloubkovou hydrataci pleti a bílý jíl poskytuje pleti ochranu. Maska obnovuje pružnost, vláčnost a hydrataci pleti.

Please reload

MASÁŽ

Masážní krém 250 ml

Specifické složení zajišťuje kompletní péči o pleť během masáže a zároveň má ideální skluznost. 

Má hydratační, zklidňující a vyživující efekt. Kůže je po masáži vláčná a pružná. Extrakt z měsíčku lékařského a lípy jsou známé pro své protizánětlivé účinky. 

Do masážního krému je možné přimíchat séra a zvýšit tak účinnost masáže i samotných sér.

Please reload

ZÁVĚREČNÝ KRÉM

Hydratační krém 100 ml

Přináší pocit vitality a pohody. Aktivní složka Osmocéalgue ® (extrakt z hnědé řasy) a kyselina hyaluronová zajišťují hloubkovou hydrataci pleti. Mořská pramenitá voda posiluje lipidovou bariéru a zlepšuje hydrataci všech vrstev pleti. Vitamín E působí jako antioxidant. Emulze přináší pocit vitality a pohody.

Please reload

bottom of page