top of page

PŘÍSTROJOVÁ

ošetření

PROFESIONÁLNÍ PÉČE 

Přístrojová ošetření se stávají stále populárnější pro rychlost, efektivitu a menší podráždění pleti. Podlehněte i Vy kouzlu přístrojových ošetření.

ULTRAZVUK

Rio Beauty Ultrazvuková špachtle

Odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu, pomáhá čistit pleť včetně komedonů bez podráždění. Další fukncí je zapracování sér, ampulí a gelových masek do hloubky pleti - Sonoforéza. Pomocí ultrazvuku se zmnohonásobí účinnost látek které jsou v těchto přípravcích obsažené. 

Peelingový gel s ovocnými kyselinami 250 ml

Šetrně odstraňuje vrchní vrstvu odumřelých buněk. Komplex kyseliny salicylové a ovocných kyselin dočasně rozruší soudržnost kožní bariéry a tím usnadní další exfoliaci.  Kyselina mléčná zajišťuje hydrataci pleti a zjemňuje ji.​ Ideální použít jako změkčovadlo před čištěním ultrazvukovou špachtlí.

Čisticí tonikum s měsíčkem lékařským 1000 ml

Čistí a vyrovnává Ph pokožky. Díky zklidňujícím účinkům měsíčku je ideální pro použití jako změkčující roztok pod ultrazvukovou špachtli.

Gelová maska s kyselinou hyaluronovou 200 ml

Skutečná lázeň svěžesti pro Vaši pleť. Kyselina hyaluronová a rostlinný glycerin jsou nezbytné složky pro hydrataci hlubokých vrstev pokožky. Extrakt z bavlny - panthenol (Provitamin B5) pleť zklidňuje a zjemňuje. Ideální pro zapracování ultrazvukovou špachtlí.

Please reload

Rio Beauty Deep Pore Cleanser

Využívá v současnosti nejoblíbenější technologie pro čištění, hydrataci a obnovu pleti: galvanický a faradický proud.  Jedná se o poslední novinku z laboratoří Rio – Beauty, která spojuje čtyři typy ošetření: hloubkové čistění, přípravu pleti, hydrataci a omlazení. 

Rio Beauty Lift Plus

2 způsoby ošetření ke zpevnění, liftingu a omlazení. Face lift používá EMS technologii (Elektrickou stimulaci svalů) .Zpevňuje pokleslé rysy a celkově omlazuje pokožku. Kúra infuzní probíhá pomocí polštářků s obsahem kolagenu a retinolu. Aktivní složky jsou vpravovány hluboko do kůže s cílem snížit výskyt jemných linek a vrásek a zvýšit pružnost pokožky. 

Pečující gel pod galvanickou žehličku 200 ml

Gel obsahuje aktivní ionty prvků, které chybí v mnoha typech pleti - stopové prvky aminokyselin, ionty vápníku, draslíku, manganu, fosfor, hořčík.. Pomocí galvanického proudu/ iontoforézy je možné tyto důležité živiny vpravit do hloubky pleti. 

Kaviárové sérum 30 ml

Extrakt z kaviáru je bohatý na nezbytné živiny, DNA mořského kolagenu zajišťuje buněčnou obnovu a kyselina hyaluronová zabezpečí optimální hydrataci. Omlazuje, vyživuje a chrání zralou pleť. Ionizovatelné.

Kolagenové sérum 30 ml

Sérum s mořským kolagenem pomáhá obnovit optimální hladinu hydratace a znatelně přispívá ke zlepšení pružnosti a pevnosti kůže. Ionizovatelné.

Sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml

Kyselina hyaluronová je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty, v pokožce je jí až 55%. Váže na sebe molekuly vody a je nezbytná pro hydrataci pleti. Sérum obnovuje vitalitu pleti. Ionizovatelné.

Please reload

NÍZKOFREKVENČNÍ PROUD - IONTOFOREZA

bottom of page