TÝM OLIGODERMIE

Za projektem Oligodermie v ČR stojí tým nejen kosmetiček, ale i skvělých profesionálek v oboru grafiky, nákupu a prodeje produktů a v neposlední řadě zákaznická podpora.

Každý v našem týmu hraje důležitou roli a my si ceníme toho, co pro nás a Vás dělají.

PaedDr. Eva Hynková, školitelka
Eva školí všechny naše kosmetičky. Vychovává opravdové experty ve svém oboru - kosmetičky, které chtějí svou práci povznést na vyšší úroveň.
Pravidelně létá na školení do centrály Oligodermie v Paříži. Sleduje světové trendy a poslední výzkumy, navštěvuje kosmetické konference, zahraniční i české veletrhy kosmetiky...
tel.: +420 777 147 809
hynkova.eva@oligodermie.cz
Jana Alexandrová, sales manager
Janička má na starosti naše obchodní zástupce. Původem zdravotní sestra na kožním, poté majitelka kosmetického salonu i kosmetička, rozumí tomu, s čím denně bojujete. Pečuje o všechny salony spolupracující s Oligodermii. A daří se jí, protože dělá vše pro to, aby se dařilo našim partnerům.
tel.: + 420 774 838 432
jana@oligodermie.cz
Veronika Hynková, manažer
Verunka se stará to to, aby firma fungovala. Vymýšlí pro Vás akce, popohání ostatní a vylepšuje, co se dá. Zajišťuje aktuálnost webovek, facebooku a dalších medií. Také Vám ráda pomůže s vylepšením propagace Vašeho salonu.
tel. +420 734 740 250
veronika@oligodermie.cz
Eliška Butovičová, kosmetička
Eliška je jedna z prvních, které se dostanou nové výrobky do ruky. Zkoumá účinné látky, testuje opravdové efekty přípravků a překládá a vylepšuje popisy produktů dlouho před tím, než je pustíme mezi Vás. Víme, co prodáváme.
eliska@oligodermie.cz
Dominika, nákupčí
Domča se stará o to, aby salony pracující s Oligodermii měly co nejčerstvější přípravky. Reflektuje laboratořím v Paříži potřeby českého trhu. Jak se na našich českých tvářičkách Oligodermie chová a co by mohli ještě vylepšit. Kontroluje účetní i expediční oddělní, k čemuž patří dostatek dárečků, vzorečků nebo katalogů ve Vašich objednávkách.
Lenka, eshopistka
Lenka se stará o to, abyste měli kde a co nakupovat. Aby všechny produkty byly v nabídce e-shopu, měly správné fotky a popisy. Je druhá ruka Dominiky.
Martina, grafička
Martina má svědomí třeba právě web, na kterém jste. Neúnavně pomáhá všem salonům, které s námi spolupracují připravovat grafiku na jejich Facebook, webové stránky, realizuje cedule, letáčky, vizitky, dárkové poukázky, polepy na auto vše co naše ovečky potřebují :) Veškeré materiály upravujeme individuálně pro kosmetické salony.
Monika, zákaznická podpora
Mluví plynule 5ti jazyky. S Mončou si povídáte na chatu, mailu i centrálním telefonu. Poznáte ji jednoduše: je až moc veselá a při první příležitost použije smajlík :) Kosmetice rozumí jako málo která holka. Za její rady bychom mohli dát ruce do ohně.
Jitka, zákaznická podpora
Jitku nejčastěji potkáte za recepcí v Image Studiu, kde se na Vás nebude jen krásně usmívat, ale odborně Vám poradí při výběru produktů. Také ji uslyšíte v centrálním telefonu.
Show More
 ©2016  Oligodermie CZ