top of page

Čisticí mléko s Aloe Vera 1000ml

Důkladně odstraní make-up a nečistoty. Vhodné pro suchou a zralou pleť. Díky výtažku z Aloe Vera mléko pleť zklidňuje a regeneruje už při čištění.

Čisticí tonikum s Aloe Vera 1000ml

Dočišťuje pleť od nečistot rozpustných ve vodě. Vyrovnává Ph pokožky. Vhodné pro suchou a zralou pleť. Díky výtažku z Aloe Vera tonikum pleť zklidňuje a regeneruje už při čištění.

Vitamínový peeling s kiwi a mangem 250 ml

Gelová textura pleťového peelingu ze zrníček kiwi zaručuje jemnou exfoliaci pokožky. Obsahuje výtažky z kiwi, manga a ananasu. Regeneruje, hydratuje a detoxikuje.​

Peelingový gel s ovocnými kyselinami 250 ml

Šetrně odstraňuje vrchní vrstvu odumřelých buněk. Komplex kyseliny salicylové a ovocných kyselin dočasně rozruší soudržnost kožní bariéry a tím usnadní další exfoliaci.  Kyselina mléčná zajišťuje hydrataci pleti a zjemňuje ji.​ Ideální použít jako změkčovadlo před čištěním ultrazvukovou špachtlí.

Specific cleanser 500 ml

Profesionální čisticí přípravek pro dočištění masážního přípravku nebo na vyčištěnou pleť před aplikací dalších produktů. Dočasně rozruší kožní bariéru a zcela odstraní přebytečný maz, což umožní efektivní průnik účinných látek z masek a sér.

Please reload

PROFESIONÁLNÍ PÉČE 

ANTI AGEING 

intensive

KAM DÁL?

ODLÍČENÍ A ČIŠTĚNÍ

SÉRUM

Kaviárové sérum 30 ml

Extrakt z kaviáru je bohatý na nezbytné živiny, DNA mořského kolagenu zajišťuje buněčnou obnovu a kyselina hyaluronová zabezpečí optimální hydrataci. Omlazuje, vyživuje a chrání zralou pleť.

Liftingové sérum na poprsí, dekolt & krk 100 ml

Omlazení dekoltu a zpevnění poprsí. Aktivní extrakt z rostlinných proteinů bohatých na polysacharidy a výtažek z arabské gumy okamžitě navrací pleti pružnost a pevnost. Peptidy z modré mikro-řasy bohaté na regenerační proteiny působí proti ochabování pleti. Tento produkt se nedoporučuje kojícím ženám. Vypnutí pleti za 5 minut po aplikaci potvrdilo 86% dobrovolníků.

Please reload

Masážní balzám s perlami a výtažkem z protěže 250 ml

Olej z hroznových jader pleť regeneruje a posiluje. Perlové mikročástice jsou přirozeným zdrojem vápníku. Extrakty z protěže a arniky působí proti volným radikálům a pleť zklidňují. Unikátní medová struktura s výtažky z perel se po zahřátí rozvine v luxusní masážní olej.

Please reload

MASKA

Alginátová maska s výtažkem z kaviáru 30 g

Revitalizační maska vyhlazuje a zpevňuje pleť. Alginát vypíná kontury pleti, podporuje hydrataci. Extrakt z kaviáru díky obsahu aktivních látek z fosfolipidů a fosfoproteinů, základních složek kožních buněk, pleť hloubkově regeneruje.

Aktivátor pro kolagenové masky s Oxygeskin® 200 ml

Chrání a zpevňuje pleť. Oxygeskin® podporuje okysličování kůže, zjemňuje a rozjasňuje pleť. Extrakt ze zeleného a bílého čaje z rychle sušených listů si zachovávají vysoký obsah flavonoidů. Působí proti volným radikálům a jsou efektivní v prevenci stárnutí kůže.​

Kolagenová maska s kaviárem 1 ks

Extrakt z kaviáru je bohatý na aminokyseliny, minerály a glykosidy. Tyto výživné látky jsou nezbytné pro obnovu, rozjasnění a zpevnění pleti. Kolagenová maska vytvoří na pleti ochraný film, který působí jako "druhá kůže".

Lze použít pro speciální ošetření krku a dekoltu.

Please reload

Krém s kolagenem 250 ml

Obnovuje optimální hladinu hydratace a znatelně přispívá ke zlepšení pružnosti a pevnosti kůže.

Please reload

ZÁVĚREČNÝ KRÉM

MASÁŽ

Zralou pleť po 45. roce je potřeba vyživovat, hydratovat a stimulovat její buněčnou obnovu. Profesionální ošetření je zaměřeno převážně na lifting a regeneraci. 

Díky podrobné analýze Skin Scouting Vaše kosmetička může zjistit, že stav Vaší pleti na různých částech obličeje, krku a dekoltu odpovídá jiným typům pleti a zvolí kombinované ošetření pro Vás na míru. 

Nejlepších výsledků dosáhnete při kombinaci domácí a profesionální péče od jedné firmy. Přípravky vyrábíme tak, aby se navzájem doplňovaly a podporovaly. Při kombinaci s produkty jiných firem Vám naše kosmetička nemůže zaručit optimální výsledky. Seznam doporučených produktů na našich stránkách je pouze orientační. Při výběru je důležitá konzultace s profesionálem.

Systém profesionální péče Oligodermie a její řada Le Club des Professionnels nabízí více než 250 profesionálních produktů, například 32 různých masek. Zde uvádíme pouze návrh ošetření, které kosmetička vždy skládá individuálně na míru.

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ

bottom of page