top of page

Doporučení kúra domácí péče:
Nevhodné pro těhotné ženy. Doporučená kúra na 3 měsíce, poté měsíc vynechat a dle potřeby znovu kúru opakovat.


Ráno:

Rozjasňující sérum lokálně na pigmentové skvrny + Actiwhite® denní krém SPF25
Večer:

Double power Mask až 2x týdně + Actiwhite® rozjasňující noční krém.

BLOG

TECHNOLOGIE ACTIWHITE EXPERT

TECHNOLOGIE ACTIWHITE EXPERT

Patentovaná technologie Actiwhite je nová generace rozjasňujících přípravků. Je přírodního původu a má schopnost působit na dvou úrovních:


1) Zastavuje pigmentové skvrny v místě kde vznikají
Reguluje tvorbu melaninu tím, že omezuje syntézu tyrozinázy, enzymu, který je zodpovědný za tvorbu a náhodnou distribuci melaninu. Tak přímo ovlivňuje vznik pigmentových skvrn tím, že blokuje přenos melaninu podél výběžků neuronů melanocytů. To znamená, že melanin do melanocytů vůbec nedorazí. Působí i jako prevence vzniku pigmentových skvrn doslova v místě kde vznikají.


2) Inovativní bělící komplex, který okamžitě zjemní a projasní pleť. Jednoduše řečeno, působí uvnitř naší pokožky přímo u vzniku pigmentových skvrn, jejich
vznik eliminuje a zároveň jemně „ gumuje“ pigmentové skvrny ve svrchní části naší pleti, kde jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky a dodává pokožce sjednocený a zářivý vzhled. Tím však ještě s blahodárnými účinky těchto přípravků nekončíme. Díky unikátnímu složení bylin je vhodný na potlačení akné a dokáže se vypořádat i s jeho následky, které mohou na pleti přetrvávat v podobě pigmentových skvrn nebo tmavě červeně zabarvených jizviček.
V neposlední řadě je to i vynikající antiageing přípravek, který pleť projasní, zjemní a nechá ji skutečně zazářit.
Do rukou se vám dostává unikátní řada Actiwhite, která v sobě spojuje prvotřídní depigmentační, antiageing účinky, ale přináší řešení i pro klientky trpící akné v dospělosti, které potlačuje a zároveň se vypořádává i s jeho následky zcela bezpečným a s pokožkou slučitelným způsobem. Můžeme doporučit i pro mírně reaktivnější pleť.

DOPORUČENÁ DOMÁCÍ PÉČE

DOUBLE POWER rozjasňující maska, 100 ml
Peeling a maska v jednom pro okamžité zjemnění a projasnění pleti. Technologie Actiwhite® a derivát stabilizovaného vitamínu C, zajišťují rozjasnění a zastavení tvorby dalšího pigmentu. Kyselina hyaluronová a glycerin dodávají hydrataci. Keratolin a kyselina glykolová
odstraňují odumřelé kožní buňky a urychlují tak proces depigmentace.

ROZJASŇUJÍCÍ SÉRUM, 30 ml
Projasňuje a sjednocuje pleť. Využívá technologii Actiwhite®, která omezuje syntézu tyrosinasy, enzymu zodpovědného za tvorbu melaninu. Rozjasnění přispívá derivát stabilizovaného vitamínu C. Kyselina hyaluronová a glycerin zajišťují hydrataci pleti.

Actiwhite® denní krém SPF25, 50 ml
Rychle se vstřebává a díky SPF25 zaručuje dostatečnou ochranu pleti před slunečním zářením.​ Nová generace rozjasňujících přípravků využívá technologii Actiwhite®, která omezuje syntézu tyrosinasy, enzymu zodpovědného za tvorbu melaninu. Díky faktoru SPF 25 chrání pleť před UVB slunečním zářením a tím předchází vzniku nových pigmentových skvrn. Včelí vosk vytváří na pleti neviditelný film a prodlužuje dobu ochrany. Kyselina hyaluronová a trehalóza (hydroaktivní cukr) zajištují dokonalou hydrataci pleti. Vitamíny C a E chrání před volnými radikály ze slunečního záření i znečištěného prostředí.

Actiwhite® rozjasňující noční krém, 50 ml
Nový jas pro Vaši pleť. Během noci bude Vaši pleť zásobovat peptidy, aminokyselinami a minerálními solemi a zároveň zamezí tvorbě pigmentu. Technologie Actiwhite® omezuje syntézu tyrosinasy, enzymu zodpovědného za tvorbu melaninu. Phylderm® Vegetal C2 zlepšuje okysličení epidermálních buněk, zvyšuje jejich energetický potenciál a stimuluje buněčnou obnovu. Kyselina
hyaluronová, trehalóza rostlinného původu a glycerin zajišťují dostatečnou hydrataci pleti.

bottom of page